BIG STAR SPODNIE DAMSKIE MORO ENRICA 341 W29L34 (6727984652)- Więcej niż aukcje. BDdVzDJF

Kod produktu: BDdVzDJF
Dostępność: W magazynie
zł176.87 zł131.20
Ilość:

Cena:

Dostępne opcje

* Size:

  • stan: nowy
  • płeć: produkt damski
  • waga (z opakowaniem): 0.45 [kg]
  • rozmiar: 29/34
  • kolor: odcienie zieleni
  • marka: BIG STAR
  • stan (wysokość w pasie): średni
  • fason: rurki
  • materiał dominujący: bawełna
  • wzór dominujący: moro
  • dostawa z Polski: tak
  • cechy dodatkowe: dziury, przetarcia